czwartek, 19 listopada 2020

Samoregulujący się ogród

 Dzień dobry blogspotowy świecie,


Ostatnio pojawiam się tu bardzo rzadko, wybaczcie to moje Was zaniedbywanie.

Tym razem przychodzę z dobrą nowiną. 

Zastanawiam się głośno, czy są wśród Was jeszcze osoby, które kroczyły wraz ze mną w tym wirtualnym ogrodowym świecie od początku. Do czego zmierzam?

Przebyłam długą drogę doświadczając piękna i trudów ogrodnictwa. Wszystkiego wypróbowałam na własnej chciałaby się powiedzieć skórze, ale tak na prawdę na ziemi/glebie. Obserwowałam, doświadczałam i odnalazłam metody, które sprawdziły się w różnych miejscach Polski i na różnych rodzajach gleb. Z doświadczeń tych ( które regularnie pokazuję na instagramie) popartych dostępną teorią zrodziła się książka o samoregulującym się ogrodzie. 

Chciałam przedstawić Wam ją dziś, to taka blogspotowa premiera.

I z tej okazji "blogspotowej premiery" i mojej pierwszej napisanej książki planuję wysłać jeden egzemplarz do Was w myśl zasady, by dzielić się dobrymi i pożytecznymi umiejętnościami. 

Co trzeba zrobić? Niewiele, wystarczy, że pokażesz się tu w komentarzach, zachęcamy, byś zajrzała/ł najpierw na stronę https://ogrodprobiotyczny.pl , by zobaczyć, czy książka ta jest dla Ciebie. Spośród osób, które zechcą pozostawić komentarz wybiorę osobę, do której kurier dowiezie przedświąteczny podarunek. Dajmy sobie na to tydzień czasu. 

Pozdrawiam Was serdecznie, Klaudia

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...