poniedziałek, 15 grudnia 2014

Najlepszy prezent na Święta

W tym poście podzielę się z Wami moim pomysłem na przezent najwyższej jakości- to ekskluzywne cacko i warte jest swojej ceny.ale,powoli do rzeczy......
Masz dość zatloczonych galerii, tłumów, które w poszukiwaniu prezentów i tzw. "promocji życia" muskają Cię i irytują coraz bardziej, masz wrażenie,że najmniejsza błachostka może,w takiej atmosferze  wyprowadzić Cię z równowagi-o którą tak walczysz w tym zwariowanym świecie.

Przedstawię Ci mój pomysł- podaruj swoim bliskim super prezent- ekskluzywne cacko, rzecz najwyższej jakości- ZOSTAŃ OGRODNIKIEM. Uprawiaj dla bliskich owoce i warzywa, podaruj im maliny-najwyższej jakości- rosnące pod Twoim czułym okiem, podaruj cukrowy groszek, sałatę lodową a może i ziemniaki, przygotuj z bliskimi wspólny posiłek z własnych plonów, podziel się nim i zaczaruj zwykłe chwile. Prezent, który cieszy jeszcze długo po Świętach- to mogą być własne uprawy, zdecydowanie-tak.
By go zrealizować nie musisz mieć własnego kawałka ziemi, można uprawiać w donicach na balkonie czy parapecie własnego mieszkania. Możesz założyć miejski ogród warzywny w pobliżu swojego zamieszkania. Możesz wszystko- zmień myślenie a wpłyniesz na "przeznaczenie".

Jeżeli podzielasz tą ideę pobierz zdjęcie z linkiem i umieść u siebie na blogu. Zarażaj innych pozytywną ogrodową energią- zima to najlepszy na to czas (aby przemyśleć i zaplanować uprawy). A wiosna-to czas by wprowadzić te plany w życie.Żyj zdrowo i świadomie tego na zbliżające Święta Wam życzę.

3 komentarze :

  1. Hahaha! prawda! :) Nasi bliscy dostaną w prezencie słoiki z przetworami z naszego ogrodu, a co!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się, ja swoich bliskich mam zamiar obdarować sokiem z malin do herbatki z własnego ogródka i torebeczką ziół, również własnych :) Sama uwielbiam dostawać właśnie takie prezenty

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...