sobota, 8 czerwca 2013

Nowa publikacja "boBIO" - zapowiedźJuż prawie ukończona nowa publikacja "boBIO". Pierwszy raz będzie to owoc takiej współpracy. 
Przy wsparciu marki home&you klik, we współpracy z Ewą i Zenonem z Galerii Pępowo klik, we współpracy z Aniado klik oraz znaną już Wam-Mariolą, Agatą i Martą klik- które pierwszy raz brały udział w projekcie. Przygotowaliśmy dla Was wakacyjny wyjazd- niespodziankę.
Jak wyszło ?- zobaczycie sami, a jak było? opowiem Wam pokrótce.

Jak wszystko w dużym uproszczeniu, jak całe nasze życie, pomysł- tu wszystko się zaczyna- jakby mignięcie, które przechodzi w myśl. Z myśli do czynów to już konsekwentna realizacja.
 "Kto pyta, nie błądzi". Nie, kto pyta- błądzi jeszcze bardziej, powstają nowe pytanie- poszukiwanie odpowiedzi. Ale.., ale jest szansa, że wcześniej, czy później dojdzie się do celu. I tak, pierwsza taka moja wymyślona publikacja prawie gotowa. Współpraca nieznających się z pozoru ludzi, wiele kilometrów połączeń pomiędzy moimi neuroprzekaźnikami. A potem- potem satysfakcja: ze współpracy, z wykonanego wspólnie zadania.

Dziękuję za zaufanie i Wasze zaangażowaniePojedziemy na piknik, na plażę prawdziwym weteranem szos

Prowadzenie takiego pojazdu- to nie niknący uśmiech na twarzy -:), uśmiechają się wszyscy również mijani po drodze kierowcy- samochód z minionej epoki na dodatek wypchany " po brzegi" kolorowymi gadżetami, eh. Prędkość nieśpieszna umożliwia podziwianie mijanych nadmorskich krajobrazów- Carpe Diem.

Wkrótce więcej szczegółów i oczywiście publikacja.
Dajcie ponieść się nadmorskim klimatom.

Tymczasem

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...