środa, 21 listopada 2012

.........gdzieś TU

Pozostając trochę w klimacie wewnętrznego wyciszenia podsyłam Wam krajobrazy mijane codziennie. To taka moja zwykła-niezwykła codzienność i na dodatek bezkosztowa.

6 komentarzy :

 1. Cudne krajobrazy. Równina też może być piękna i niekoniecznie monotonna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj,Maszka. Mieszkam w takim miejscu gdzie mogę obserwować styk krajobrazu płaskiego i "górzystego". Czy wiesz,że Gdynia eksponuje te dwa przejścia. Jak kiedyś będziesz w Gdyni- stań na końcu Skweru Kościuszki- tuż przy Akwarium Gdyńskim-molo południowe i zobaczysz z jednej strony morze i płasko a na przeciwko wzniesienie i "góry" - to Wyżyna Pojezierza Kaszubskiego, które przez lodowiec jest ukształtowane i pagórkowate-tam mieszkam na Wyżynie Pojezierza- bardzo ciekawy krajobraz i bardzo różnorodny. Ale się na produkowałam, ale to jest mój "konik"-wybacz. Miło,że tu do mnie zaglądasz.Wiesz Port Gdynia został założony w Dolinie pociętej przez lodowiec teraz płyną tam rzeki-coś pięknego. Dawne polodowcowe formy a może my je teraz obserwować. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne widoki! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję espresso i zapraszam częściej, o ile Ci tu po drodze.-:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy11/29/2012

  jakim aparatem robisz takie cudowne zdjęcia??

  OdpowiedzUsuń
 6. amatorską lustrzanką- brzmi to dziwnie, bo czy lustrzanka jest amatorska? Canon EOS to aparat, którego profesjonalisci prawdopodobnie nie używaja stąd określenie amatorski.Dużo moich zdjęć to zapisane chwile, gdzieś po drodze aparatem, który zawsze przy mnie- cyfrowym wbudowanym w iphona. Już się poprawiłam mam nadzieję,że odpowiedź bardziej Cię usatysfakcjonuje.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...