środa, 5 grudnia 2012

Zabawa w polskie produkty i o glinianych dekoracjach

Pierwsze osoby odpowiedziały na zabawę w promowanie polskich produktów,niektórzy przesłali pocztą mailową zdjęcia- za co bardzo serdecznie dziękuję. Postanowiłam wraz z ogłoszeniem wyników zamieścić galerię zdjęć, które do mnie dotarły i może jeszcze napłyną. Każda Wasza odpowiedź bardzo mnie cieszy i jest dla mnie ważna. Ze względu na ochronę wszelkich danych droga mailowa jest bezpieczniejsza i też możliwa, aby przesłać zdjęcia i zwrotny adres mailowy.
A najważniejsze dla mnie jest to,że informacja ta wyświetliła się na monitorach Waszych komputerów i powoli zaczyna pączkować, może ktoś z Was zdecyduje się na wybór polskich produktów na prezenty bożonarodzeniowe. Przygotuję dla Was zdjęcie produktu,który wprost uwielbiam firmy Ziaja,ale o tym wkrótce. Mydelnicza,która jest dla Was ma w zestawie mydełko firmy Oceanic- bardzo łagodne i delikatne dla skóry wrażliwej i ładnie pachnie!.
Zabawa ciągle trwa i jak mówią sportowcy-"piłka w grze".

>>>>>>>>>
gliniane dekoracje świąteczne, wys. 6cm
A dziś chciałam pokazać Wam niekonwencjonalne "bombki"-elementy dekoracyjne do ozdobienia prezentów świątecznych czy drzewka bożonarodzeniowego. Prezentowane na zdjęciach są wyroby z zaprzyjaźnionej pracowni garncarskiej. Jest to autorska pracownia,która prowadzi warsztaty dla dorosłych,dzieci i całych rodzin.
 Gdyby ktoś był zainteresowany można je zakupić: kremowe z perłowym szkliwem w cenie 21,00 PLN za 7 sztuk plus koszt wysyłki i brązowe ( również bielone białym szkliwem) w cenie 30,00 PLN za 10 szt. Kontakt mywayofgardening@gmail.com

Te brązowe łudząco przypominają pierniki wypiekane w domu. Wszystkie  dekoracje posiadają dziurkę na zawieszkę. Ładnie wyglądają powieszone na choince lub gdy są dołączone do prezentów świątecznych. Gorąco polecam.

Tymczasem Dziękuję Wam za odpowiedzi, komentarze i udział w zabawie.1 komentarz :

  1. Anonimowy12/05/2012

    bardzo ładne zdjęcia a te gwiazdki aż chciałoby się schrupać -:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...